Metodička pre školské jedálne a ostatné školské zariadenia.
Mgr. Zuzana Gašparovičová, MBA
Produkty súvisiace s autorom
-
Živé vysielanie Online - priamy prenos21. 1. 2026Pravidlá stravovania v školskej jedálni v roku 2026: Povinnosti, hygiena a správna prax
-
Živé vysielanie Online - priamy prenos18. 9. 2025Legislatívne minimum pre zariadenia školského stravovania 2025/2026
-
Živé vysielanie Online - priamy prenos17. 6. 2025Kontroly v školských jedálňach 2025/2026: Ako pred nimi obstáť?
-
Živé vysielanie Online - priamy prenos25. 4. 2025Legislatívne minimum pre zariadenia školského stravovania 2025
Ďalší autori
Karol Kováč
Karol Kováč má prax v oblasti technickej podpory výroby a v oblasti riadenia kvality a dlhoročné skúsenosti v obchodnej sfére. Aktívne pôsobil na kľúčových pozíciách v oblasti riadenia kvality, pracuje v oblasti predaja a práce s klientmi. Má skúsenosti z obchodovania s cca 2000 firmami z rôznych oblastí, odkiaľ čerpá informácie pri vedení školení a seminárov.Vo svojej praxi pôsobil ako lektor v oblasti riadenia kvality a predajných zručností.Taktiež sa venoval výberom nových zamestnancov a ich školením. Má skúsenosti s konzultačnou činnosťou v obchodných tímoch firiem
Ing. Daniel Totušek, MBA
Daniel Totušek pracuje v spoločnosti ALSENTA s.r.o. Väčšiu časť svojej predchádzajúcej profesionálnej dráhy pôsobil vo firme KOMPASS Czech Republic, s.r.o. V posledných rokoch sa špecializuje na služby pre nákup.
Mgr. Gabriela Vicianová
Gabriela Vicianová je profesionálnym lektorom a koučom - odborníkom v oblasti vzdelávania zameraného na manažérske a obchodné zručnosti. Má dlhoročnú prax v oblasti lektorovania a vzdelávania v rôznych firmách a bankových inštitúciách. V poslednom období pracovala ako manažér vzdelávania a samostatný kouč. Od roku 2014 je certifikovaným koučom ICF s praxou a pôsobí ako lektor v oblasti komunikáciu, riadenia ľudí, time manažmentu, ale aj teambuildingov.
Marián Maszay
Marián Maszay pôsobí ako vedúci jedálne spojenej školy Tilgnerova 14. Bratislava. Má dlhoročnú prax v gastro zariadeniach – z hotelov, reštaurácii a školskej jedálne.
Ing. Mgr. Jana Dannhoferová, Ph.D.
Jana Dannhoferová vyštudovala odbornú informatiku na Fakulte informatiky Masarykovej univerzity a ekonomickú informatiku na Prevádzkovo-ekonomickej fakulte Mendelovej univerzity (PEF MENDELU). V súčasnosti pracuje ako odborná asistentka Ústavu informatiky PEF MENDELU, kde prednáša výpočtovú techniku, počítačovú grafiku, digitálnu fotografiu, audiovizuálnu komunikáciu, animáciu a geopriestor. Mnoho rokov pracuje ako externá redaktorka časopisu Computer. Vydala niekoľko publikácii venovaných kancelárskym aplikáciám a počítačovej grafike. Je akreditovaným testerom programov ECDL Core a ECDL Advanced v Českej republike.
Ing. arch. Karol Hederling
Karol Hederling sa venuje facility managementu dlhé roky, ako na strane poskytovateľa služieb, tak aj ich odberateľa. Je zakladajúcim členom a viceprezidentom Slovenskej asociácie facility managementu, ako i odborným garantom paneurópskej certifikácie facility manažérov prvého kontaktu na Slovensku.